Śledzić:

1963 Chevrolet Corvette C2 Split window

Powrót do listy
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć dużego więcej.
Data pierwszej rejestracji / data produkcji: 1963 Przebieg: 5013
Typ: Coupe Skrzynia: podręcznik
Kolor: Biały
Pojemnosc: 5.3 L. / 8 cylindrow
Moc: 300 KM
pochodzenie: Nederland
Cena: Sprzedany


Bardzo rzadko Corvette Podziel okno w połączeniu koloru białego z czerwonym wnętrzem, pozytywne trakcji 3,08 diff z silnikiem 300-konnym i 4-biegową skrzynią biegów i wspomagania hamulców. W żadnym Corvette Club w Europie jest drugi zna tych specyfikacji. Ponadto, pojazd ten jest jednym z ostatnich w Splicie systemu Windows wyprodukowany w lipcu 1963 r. Ciało ma ogółem 10000 10594 Split / Windows.

dopracowana przez poprzedniego kadru przy renowacji od 1999 do 2001 roku i luksusowo wyposażone w nowe wnętrze, oryginalny gaźnik, chłodzenie Exhaust NOS Off Road, NOS osłony termiczne, radiator NOS, NOS pompa hamulcowa + Booster, NOS konserwator Filtr NOS powietrza, cewki NOS, NOS jack, etc., etc.

Prawie wszystkie elementy tego Corvette są pasujące numery -original, silnik, skrzynia biegów, mechanizm różnicowy i kolektor wydechowy, alternator, rozrusznik, regulator napięcia, radio, antena, etc., etc. Jedyną rzeczą, która nie jest oryginalny, to `Knock Off` koła, wycieraczki (zastąpione) i amortyzatory Koni (nowe Classics). Jednocześnie pierwotny właściciel Guide + plastik ochrony folderów, właściciele planują na celu ochronę i
 Oryginalna broszura dla wozu jeszcze.
Włącznie Holenderski literą.


Contact     

Dzielić:


Polityka prywatności | Impressum