Śledzić:
Aby wzmocnić nasz zespół, szukamy
zaangażowany mechanik samochodowy lub mistrz samochodowy z doświadczeniem zawodowym.
Ponieważ jesteśmy sprzedawcą samochodów zabytkowych, powinieneś także wprowadzać innowacje
i chęć bycia elastycznym w swojej dziedzinie działalności.

Twoje zadania:

- Diagnoza klasycznych samochodów i amerykańskich pojazdów.
- Naprawa klasycznych samochodów i amerykańskich pojazdów
- Konwersja amerykańskich samochodów zabytkowych na europejskie homologacje.
- Testy funkcjonalne w pojazdach.

Wymagania:

- Miłość do klasycznych samochodów i Amerykanów
- Pomysł i doświadczenie z autami z rocznika i Amerykanami najlepiej
- Niezawodność, motywacja, zaangażowanie i innowacyjność
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Gotowość do pracy w nadgodzinach i pracy w sobotę
- Wymagane prawo jazdy kategorii B (samochody)
- oko do szczegółów
- Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanika samochodowa / mechatronik / technik

Co oferujemy

- Dynamiczne środowisko pracy
- praca nad historycznymi pojazdami
- Bardzo bezpieczne miejsce pracy
- Bardzo dobra atmosfera pracy
- Atmosfera pracy zespołowej
- Ciekawe wyzwania

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie tą ofertą pracy,
następnie zgłoś się do nas tak szybko, jak to możliwe!
Zgłoszenia prosimy wysyłać e-mailem na adres info@rdclassics.de lub pocztą

Klasyka RD
zhd dział personalny
Dechant Sprinkle Street 50-54
46446 Emmerich nad Renem
Niemcy
02822 53 75 722

Czekamy na Ciebie!
Dzielić:

Polityka prywatności | Impressum